Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeciez wiadomo ze fanta nie beda rozdawana teraz ale za pare lat jak juz nikt o tym nie bedzie pamietal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chciałby mieszkać w mieście a jakby na wsi, mieć ogród, widok z okna na lasy itd. na wieś drodzy Państwo tu jest miasto wojewodzkie, które musi się rozwijać i dzięki tylko temu prezydentowi „daje radę”, jak można tak szkalować zasłużonego dla naszego miasta człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom jak zwykle tyłków nie chciało sie ruszyć, w sondażach jak dobrze pamiętam jak ktoś przyszedł do domu i zapytał ;czy chcesz budowy parku w zamian za zabudowę? To kazdy był na "TAK" , ale jak już trzeba było wyjść z domu i zagłosować to nikt nie poszedł, bo tych kilka % w referendum to tak jakby NIKT nie głosował. Prezydent musiał wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć o jak najlepsze warunki dla miasta, propozycja parku moim zdaniem jest OK, jest bardzo ok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle pisowskie szkalujące prezydenta pewnie już robią w portki ze strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry kompromis. Zyskuje właściciel Górek, zyskuje miasto czyli my mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była szansa na park za złotówkę, chyba propozycja jest nadal na stole skoro tak mało mieszkańców wzieło udział w referendum, teraz rada niech podejmie ten pomysł i zagłosuje ZA budową parku. Nikt nikogo nie ma prawa straszyć absolutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo, niebywałe chamstwo obrońców górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w imieniu osób imiennie obrażanych, w tym redaktorów ewidentnie przez dewelotrolli Pan prezydent złoży zawiadomienie tez? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szłem łąką, kwiaty pachły.   Ona mnie odepchła.   Więc weszłem do domu.   Pierdłem, rzygłem. Trzasłem drzwiami i wyszłem Bo chamstwa nie zniesę. Fraszka poreferendalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałam parku, WZIEŁAM UDZIAŁ W REFERENDUM, zagłosowałam za budową parku natomiast .zastanawiający jest fakt, czy te 4 osoby co bronią niby górek, piszą listy, kłamią w ulotkach i gazetach, potem przegrywają w sądach itd... to wybudują nam park za własne pieniądze??? INNY POMYSŁ NIECH GÓRKI ODKUPIĄ Z WŁASNYCH PIENIĘDZY lub ZRZUTKĘ ZROBIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, żeby dopchnąć kolankiem przed wakacjami ratuszowymi.  A nuż plebs za 2 miesiące zapomni o sprawie? Na koniec wakacji zrobi się jakiś "darmowy" koncercik i "wszyscy będą zadowoleni", nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani górki mają aż 105 ha to mnóstwo miejsca, aby pomieścić nowe osiedle jak i duży zielony park dla wszystkich mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne - zawiadomienie do CBA składa Żuk. A przecież PO ustami Skretyny i innych działaczy Peło jest za likwidacją CBA - co za hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy CBA w ramach swoich działań wyjaśni kto opłacił dewelotrolli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale prostactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bagna narobili obrońcy
  to przebierańcy,  s ami się pobudowali na górkach, a teraz problem mają że inni też tam zamieszkają. „ Bronią”, ale widoków z swoich willi na górkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani górki mają aż 105 ha to mnóstwo miejsca, aby pomieścić nowe osiedle jak i duży zielony park dla wszystkich mieszkańców Lublina.
 Salcie, to Ty? Palisz się zaśpiewać hawa nagila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te chamskie i wulgarne wpisy to efekt dyskusji prowadzonej przez tzw. Obrońców Górek którzy potrafią jedynie obrażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kiedyś się wyjaśni który deweloper opłacał tych obrońców górek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly sondaże, byly niezależne badania, ankiety od domu do domu robione, wtedy to ponad 70% ludzi i to na wszystkich osiedlach wokół górek byli za budową parku, więc dawać ten PARK< ludzie chcą parku,< szkoda ,ze nie chciało im się pójść na referendum byłoby jasne :((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...